Księgi Rachunkowe

Pełna Księgowość

Profesjonalizm
Bezpieczeństwo
Elastyczność
Kompleksowość

Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych

Znane również pod nazwą “Pełna Księgowość” nakłada na podatnika najwięcej obowiązków sprawozdawczych. Często niewielki błąd pociąga za sobą konieczność przeprowadzania wielu korekt. Państwo, jako przedsiębiorcy, chcecie oczywiście takich sytuacji uniknąć. My to rozumiemy i staramy się wykonywać nasze obowiązki najlepiej jak tylko jest to możliwe.

Nie tylko prowadzimy Państwa księgi rachunkowe na podstawie dostarczanych dokumentów ale również przeprowadzamy ich analizę. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko określić ewentualne braki lub zidentyfikować błędy. To z kolei przekłada się na ich wyeliminowanie zanim pociągną za sobą ewentualne konsekwencje.

Prowadzenie “pełnej księgowości” w ramach współpracy z biurem rachunkowych najczęściej jest o wiele tańsze niż zatrudnianie własnego księgowego na etacie w firmie. Korzystając z naszych usług macie Państwo dodatkowo i w cenie dostęp do naszej wiedzy fachowej, którą chętnie się z Państwem podzielimy.

Umów się na darmową konsultację.

ZADZWOŃ +48 697 378 767

Pełen zakres działalności Biura Rachunkowego:


Standardowa umowa z Biurem obejmuje oprócz księgowania dokumentów sporządzanie deklaracji VAT, PIT i CIT.
Będąc naszym klientem możesz spać spokojnie. Nawet roczne rozliczenia PIT zrobimy za Ciebie.
Oferujemy pełen zakres usług księgowych oraz płacowo-kadrowych.
Jesteś na ryczałcie ewidencjonowanym? Zapraszamy do współpracy. Prowadzimy księgowość ryczałtowcom.
Proponujemy fachową usługę prowadzenia Księgi Przychodów i Rozchodów. Dzięki temu, Państwo, jako przedsiębiorcy, możecie skupić się na własnej działalności.
Nie tylko prowadzimy Państwa księgi rachunkowe na podstawie dostarczanych dokumentów ale również przeprowadzamy ich analizę.

Kontakt do Biura Rachunkowego

Gra-Mi Patrycja Grzeszczak

Adres

ul. Pomorska 39/9,

85-046 Bydgoszcz

Telefon

+48 697 378 767

E-mail

biuro@grami-biuro-rachunkowe.pl